fbpx

Bora Özbek

Görevi:
Grafik & Tasarım Uzmanı
Deneyim:
4 yıl
E-Posta Adresi:
bora@grafikare.com

Kişisel Bilgi

14 Eylül 1999 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Kastamonu MYO’dan derece ile mezun oldu.

Meslek hayatındaki ilk yolculuğuna Freelance olarak atılan Bora Özbek bu yolculukta, Kültür ve Turizm Bakanlığı Destekli Anadolu’nun Kadın Gücü Projesi, ülke çapında bireylerin finansal okuryazarlık ve finansal erişim farkındalıklarını oluşturmak amacıyla çeşitli projeler yürüten FODER (Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği), Karaoğlu Peyzaj, 360 İletişim, Avrupa Birliği ve Türkiye’nin desteğiyle ülke çapında hava kalitesini arttırmaya yönelik  projeler yürüterek “Temiz hava, Kaliteli hayat” sloganıyla yola çıkmış CityAir Projesi gibi çeşitli kurumlara ve projelere tasarım desteği sunmuştur. Freelance yolculuğunda öz disiplin, sorumluluk bilinci ve kurumsal iletişim alanlarında deneyim kazanmıştır.

Alanında gelişen trendlerden ve teknolojiden yararlanarak markaların ihtiyaçlarına yönelik olarak çalışmalar yürüten Bora Özbek, kariyerini Grafikare Tasarım’da Grafik Tasarımcı olarak sürdürüyor…

İşler

Grafikare Ajans / 2021 – Şuan Aktif

Freelance Tasarımc / 2019 – 2021

Yetkinlikler

Adobe Creative Cloud
80%
Görsel Sunum Grafik Tasarımı
80%
Desktop Yayıncılık
100%

Bize mesaj gönder

Konuşmaya Başla!
Merhaba!
Merhaba!
Gerçek bir whatsapp hattındasınız, operatör değil :)