Dünya çapında hassas tartım ve ölçüm ekipmanlarının lider üreticisi ve servis sağlayıcısı olan Mettler Toledo, Türkiye’deki faaliyetlerinde görsel iletişim ve dijital medya çözümleri için Grafikare’yi tercih etti

Alanında uzman kadrosu ve çözüm odaklı yaklaşımı ile 2 yıl önce kurulan Grafikare Tasarım, birçok konvensiyonel iş kapsamında ve dijital medya çözümleri ile kurumsal firmalara hizmet vermeye devam ediyor. Mettler Toledo, 2019’un son çeyreğinde ajans ihtiyaçları kapsamında tüm görsel medyasını emanet ettiği Grafikare ile bu yıl da sözleşmesini yenileyerek uzun soluklu iş birliğine evet dedi.

Mettler Toledo Türkiye Pazarlama Müdürü Süheyla Konan, “2019’un ikinci yarısından sonra başlayan iş birliğimizde ihtiyaçlarımızı belirlerken, bizden bir ekip gibi davranan ve çözüme ulaştırmada tüm yaratıcılığını seferber eden Grafikare ekibine teşekkür ederiz. Özellikle çok kısa sürede işlerimize ve işleyişimize adapte olup, bu denli uyum içerisinde çalışmak beni ve ekibimi oldukça memnun etti. Bu memnuniyetin sonunda bu yıl da sözleşmemizi yenileyerek uzun soluklu çözüm ortaklığına imza attık.  Profesyonel bir ekip ile sonuca ulaşmayacak iş olmadığını düşünüyorum” dedi.