Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi‘nin bul yıl beşincisi düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ,
A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN,
MİGROS CMO’su Sn. Cem RODOSLU,
Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ,
Lidl UK Eski CEO’su Sn. Ronny Gottschlich,
Lead Netwok Türkiye Başkanı Sn. Aysun ZAMAN,
Nielsen Perakende Hizmetleri Direktörü İlker UNUTKAN,
Eğitimci/Yazar Mümin SEKMAN,
Gazeteci/Yazar Serdar KUZULOĞLU,
Eğitimci/Yazar Serkan KARAİSMAİLOĞLU
gibi değerli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı, sunuculuğunu Oylum TALU’nun yapacağı organizasyon, 6 Kasım 2019 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza‘da gerçekleştirilecek.

 

Zirvenin Medya Sponsoru olan Grafikare Agency Kurucusu Yaren Öz; ‘Yıllardır yakından takip ettiğimiz ve karşılıklı işbirliği içinde bulunduğumuz zirvede bu yıl sektöre yeni kazandırdığımız ajansımız ile güçbirliği içine girdikleri için öncelikle PLAT Derneği’ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her yıl üzerine fazlasıyla birikim ve kaynak koyarak ilerleyen ve sektörün en önemli konferanslarından birine imza atan etkinlikte yer almaktan gururluyuz. Ülke ekonomisinin büyük kısmını oluşturan perakende sektörünün bel kemiği, özel markalı ürünler kategorisinin, gün geçtikçe daha da değer kazandığının en büyük ifadesi, sektör temsilcilerinin zirveye gösterdiği açık ara ilgi ile ölçümlendirilebilir. Bu yıl biz de medya sponsoru olarak bu ölçümlendirmeye fayda sağlamaya çalışacağız. Emeği geçen herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım‘ dedi.